HONZA
HONZA

Honza: Pan Šéfmechanik. Odborník snad na všechny motocykly a nejen Harley-Davidson. Jeho znalosti a bohaté zkušenosti sahají od veteránských Harley-Davidson až po současné a moderní motocykly. Motocykly se zabývá téměř 45 let.

JAROUCH
JAROUCH

Mistr na elektriku a na vše co se k ní váže. Mimo jiné je to i odborník na obrábění kovu a jejich povrchovou úpravu. Tvrdí a řídí se tím že nic není nemožné. Veliký odborník a milovník motocyklů Buell. Není motocykl a závada se kterou by si nevěděl rady. Motocyklům se věnuje 22 let.

DAN
DAN

V současné době Service manager. V Šalamounka HD Bikes začínal jako řadový mechanik a podílel se na několika stavbách které zde vznikaly. Od roku 2003 má na starosti vedení a řízení servisu. Sám jezdí na Sportsteru z roku 1989.

KUBAJZ
KUBAJZ

Šílený mechanik a konstruktér bez hranic. Člověk který dokáže sám navrhnout a zrealizovat celou stavbu motocyklu. Odborník na stavby a přestavby. Sám si dokáže vyrobit potřebné díly a součástky. Uznává italské motocykly, mopedy a staré Harley-Davidson.

ONDRA
ONDRA

Vynalézavý mechanik s vlastními nápady. Mechanik bez vyhraněné specializace. Jeho vlastním projektem je Engine Glass což je prosklená hadice na chladící kapalinu u V Rod kategorie která je navíc podsvícená a tak je vidět jak v motocyklu kapalina koluje.

ROZRUCH
ROZRUCH

Svérázný mechanik a odborník na Sportstery a na sportovní ladění motocyklů. Má schopnost z motocyklu vyždímat maximum výkonu. Sám uznává staré motocykly a Sportstery. Motocykly se zabývá téměř 16 let.

Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:


Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav