Průběh stavby a rozpočet :

Motor : Harley-Davidson Sportster Evolution 1200
R
ám : Harley-Davidson
Lak : Olaf Pugner

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Pískování a povrchová úprava motoru. Elektroinstalace. Úprava zadního blatníku a předělání světel. Rozšíření přední vidlice a její zkrácení. Návrh, kompletace a realizace.

Náklady na úpravu : 150 000,- Kč
Příběh motocyklu :

Sporty89 :
Sportster z roku 1989 což byla poslední řada s 4 stupňovou převodovkou. Motocykl byl původně ve velmi použitém stavu a víceméně neupraven. Majitelem Sportyho je Dan ( Service manager ) který si motocykl i sám upravil do současné podoby. Rám a motor po technické stránce zůstali původní. Motor byl pouze opískován a byl nově nastříkán šedivou motorovou barvou. Rám dostal nižší zadní tlumiče od společnosti progressive suspension a motocykl se tak více přiblížil vozovce. Výfuky jsou Harley-Davidson s velmi příjemným klasickým zvukem a dodržují originál Harley-Davidson tvary. Přední část motocyklu byla ale kompletně od základu změněna. Brýle jsou rozšířené a vidlice zkrácené. To vše proto aby bylo možné motocykl osadit širokým předním kolem ve stylu současného modelu „48“. Řidítka jsou snížená a jsou zbavena tachometrů a přístrojů. Jediné kontrolky jsou zabudované přímo do předního světlometu a hlídají neutrál a olejový tlak. Lak motocyklu byl předělán podle originálu a je obohacen o decentní airbrush od Olafa Pugnera. Zadní světlomet zmizel a byl nahrazen sdruženými blikači.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team