Průběh stavby a rozpočet :

Motor+převodovka : Harley-Davidson Twin Cam 96
Rám : Harley-Davidson + Šalamounka HD
Lak : Olaf Pugner
Elektro : Klasik Moto Praha

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Úprava rámu, Skrytá elektroinstalace, odpružení sedla (FIAT 500), držák SPZ, realizace brzd, rukojeti, řidítka, pedály, přepákování, podložky, distance, záchyt reakce brzd, návrh, kompletace a realizace.

Náklady na úpravu : 750 000,- Kč
Příběh motocyklu :

Smrtihlav: Těžko se poznává, že se jedná o Harley-Davidson Night Train z roku 2007. Z původního motocyklu zbyl pouze motor, převodovka a část rámu kolem motoru. Zbytek byl předělán, převařen a nebo byl nahrazen jinými komponenty. Volba padla na softailové provedení rámu. Velký sklon rámu byl ale podmínkou, takže se původní rám nařízl, naohýbal a opět dovařil do požadovaného sklonu přední vidlice. Dále bylo nutné upravit zadní kyvnou vidlici, tak aby se do ní vešlo 300mm široké zadní kolo se 100 dráty! Přední vidlice, olejová nádrž, otevřený primární převod, výfuky a přední světlo bylo objednáváno přímo od Russela Mitchela z Los Angeles. Ostatní díly jako zadní blatník se vzpěrami a plechové sedlo jsou ruční práce. Za zmínku stojí určitě držák SPZ, který je celkově tvarovaný podle řemenice, dále komplet přepákování, řidítka a rukojeti. Palivová nádrž je ze Sportsteru 48. Na motocyklu nejsou žádné kontrolky ani přístroje - to k jízdě není potřeba. Představení proběhlo na výstavě Bohemia Custom 2013 v Praze, kde získala 3. místo a o dva měsíce později na EuroBikeFest na Mušově získala 1. místo.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team