Průběh stavby a rozpočet :

Motor + převodovka : Harley-Davidson Sportster
Rám : Sportster
Lak : Harley-Davidson

Práce provedené v Šalamounka H-D bikes :
Realizace, úprava výfukového systému, instalace, nákup a výběr všech dílů

Náklady na úpravu : 97 047,- Kč
Příběh motocyklu :

Rock'n'Roll72 : Tento motocykl je výhradním Custom projektem H-D Šalamounka bikes. Byl upraven okamžitě po tom co byl přivezen a ještě neměl žádného majitele. Byl to jednoduše dobrý nápad, upravit motorku z továrny, aniž by si kdokoliv diktoval jak má motocykl vypadat. Mechanik Ondra dostal naprosto volnou ruku a mohl nechat pracovat svojí fantazii bez omezení. Jediný požadavek bylo použít maximum dílů Harley-Davidson.
Ondra tedy začal novou „72“ přetvářet do stylu 60. až 70. let do kterých je tento Sportster tak trochu předurčen. Tvary stroje byly podpořeny vysokou chromovou opěrkou Harley-Davidson, odpruženou sedačkou, zvedlými výfuky u kterých bylo nutno předělat svody se kterými pomohl stavitel ByBob. Řidítka byla vyměněna za vyšší a stylovější, která se navíc krásně drží a motocykl se díky nim krásně ovládá.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team