Průběh stavby a rozpočet :

Motor+převodovka : Harley-Davidson V-Rod
Rám : Harley-Davidson + Thunder Bike
Lak : Jarouch, Olaf Pugner
Elektro : Klasik Moto Praha

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Konstrukce, realizace, návrhy,  lakování, úprava zadní kyvné vidlice Thunder Bike, výfuky Thunder Bike, kola Thunder Bike, kapotáže Thunder Bike, řidítka a přístroje Thunder Bike. Veškeré díly které byly zakoupeny bylo nutné upravit přímo pro konkrétní motocykl.

Náklady na úpravu : 920 000,- Kč
Příběh motocyklu :

BadBull : Motocykl v moderním sportovním stylu. Brutální design spojený s nejnovějšími technologiemi v moderním strohém pojetí. Stroj vychází z konstrukce V-Rod. Motocykl byl od základu změněn a z původního V-Roda zůstal pouze motor a rám, jinak bylo vše změněno. Kapotáž motocyklu rovněž není sériová, ale je z regálů Thunder Bike, který byl nalakován do matného laku v bílé barvě s motivem dle majitele. Zadní kyvná vidlice byla změněna pro umístnění 300mm kola. Proto tato vidlice musela být v polovině rozříznuta a rozšířena na požadovaný rozměr. Na motoru je instalován Engine Glass což je prosklená a podsvícená hadice od vodní pumpy ve které je vidět jak za chodu v motoru koluje chladící kapalina. Elektroinstalace, řidítka, kola atd. nemají s originálem nic společného. Motocykl je absolutní originál, který je podpořen silným a vyladěným motorem.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team