Průběh stavby a rozpočet :

Motor : EVO 1340
Převodovka : Harley-Davidson 5 stupňů
Rám : Softail
Lak : František Bína
Elektro : Šalamounka H-D Bikes

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Návrh, konstrukce, realizace, kompletace, výfuky, veškeré práce spojené se stavbou tohoto motocyklu.

Náklady na úpravu : 200 000,- Kč
Příběh motocyklu :

WOJTOCYKL :  Motocykl ve stylu kalifornských Exile cycles. Původně se jednalo o Softail Custom 1996. Přední vidlice je prodloužená oproti standardu a krk řízení byl ponechán čímž celá motorka působí nahrbeným dojmem a je zvýšená. Zadní blatník je samonosné konstrukce. Nádrž pochází ze Sportsteru stejně jako přední světlo. Na nádrži a na zadním blatníku se usadila vojenská khaki barva která je na nádrži doplněna klasickou bílou hvězdou ve stylu US ARMY.  Rám je téměř sériový Softail ale s rozšířenou zadní kyvnou vidlicí aby se do ní vešlo zadní kolo z V-Roda které dostalo černý matný lak. Zvláštnost je zadní brzda která nemá nádobku na brzdovou kapalinu ale místo ní je zde pouze průhledná hadička ve které je kapalina nalitá. Přední brzdový systém je z Touringového modelu. Na stavbě se podílela společnost VMP.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team