Průběh stavby a rozpočet :

Motor : Harley-Davidson
Rám : Softail
Lak : Jarouch, Olaf Pugner
Elektro : Šalamounka H-D Bikes

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Návrh, realizace, konstrukce, Kompletace.  Zkrácení blatníků a zadních držáků zadního blatníku, výměna stupaček, zrcátek a rukojetí za kolekci Tribal Harley-Davidson. Úprava stupaček a změna deskových stupaček za klasické štíhlé. Montáž výfuků + sání + přemapování řídící jednotky. Černé matné lakování celého stroje. Mini blikače Kellermann a jejich zapojení.

Náklady na úpravu : 250 000,- Kč
Příběh motocyklu :

Orange Black Fat Boy : Decentní úprava motocyklu se zachováním klasických tvarů. Stavba vychází z modelu Fat Boy. Je zde podtržena jednoduchost a funkčnost. Motocykl je strohý a drží se továrních tvarů. Díly které byly použity jsou v drtivé většině Harley-Davidson. Výfuky jsou od společnosti VANCE HINES, které se nedají přeslechnout a podtrhují celkový dojem z motocyklu. Sání Roland Sands dodává eleganci celému projektu. Celý motocykl je v provedení černá a oranžová barva pod matným lakem. Blatníky byly zkráceny na takovou délku aby plnili svoji funkci a přece vypadali jedinečně. I díky nim motocykl vypadá velice jednoduše a odlehčeně.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team