Průběh stavby a rozpočet :

Motor + převodovka : Harley-Davidson Sportster
Rám : Sportster
Lak : Olaf Pugner

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Realizace, kompletace, přemapování řídící jednotky a sladění s výfuky a otevřeným sáním. Instalace blikačů Kellermann. Zkrácení  zadního blatníku.

Náklady na úpravu : 280 000,- Kč
Příběh motocyklu :

Orange Chrom Sportster : Motocykl sestavený výhradně z doplňků Harley-Davidson kolekce Will G. Skull. Motor byl osazen sáním Screami´n Eagle Heavybrether a výfuky VanceHines Short Shot. Díky těmto komponentům a profesionálnímu doladění motoru, tento motocykl skvěle funguje a výborně vypadá. Stroj je klasický Sportster a nebyla ani snaha vydávat ho za jiný stroj jiné kategorie. Jsou zde přiznány všechny klasické tvary a proporce kategorie Sportster.  Pouze byl obohacen díly které jej podtrhují.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team