Průběh stavby a rozpočet :

Motor+převodovka : Harley-Davidson Softail Deuce
Rám : Harley-Davidson Softail Deuce
Lak : Olaf Pugner
Elektro : Klasik Moto Praha

Práce provedené v Šalamounka H-D Bikes :
Výroba řidítek, instalace reverzních páček, palivoměr v nádrži, úprava nádrže, povrchová úprava motoru, elektroinstalace, celková realizace, návrh a kompletace.

Náklady na úpravu : 450 000,- Kč
Příběh motocyklu :

SHDB02: Nápadů, jak pojmout tento motocykl bylo na začátku mnoho, ale nakonec zvítězila varianta připodobnit motocykl letounu z 2. světové války. Základ pro motocykl posloužil Harley-Davidson Softail Deuce 2001. Prvně byl motocykl představen na výstavě Bohemia Custom 2013 v Praze. Další představení proběhlo na EuroBike Festu na Mušově, kde motocykl vyhrál 2. místo. Motor je sériový Twin Cam 88B, v černém laku, lak byl nahrubo obroušen, až na kov aby motor dostal značně opotřebený vzhled. Sání Screami´n Eagle a otevřené výfuky Vance Hines. Rám je originál Softail vmodré námořní barvě. Přední Springer vidlice Paughco, byla rozebrána a přelakována. Řidítka vyráběl mechanik sám a jsou opatřena reverzními páčkami z motorového bicyklu Solex. Spojka i přední brzda jsou hydraulické. Další zvláštnost je nádrž. Je to obyčejná nádrž ze Sportsteru, do které jsou vyříznuté dva otvory, které jsou prosklené. Víčko nádrže pochází ze starého vojenského kanistru na palivo a na tomto víčku je chycen krásný retro tachometr. Blatník a jeho držáky, vyráběl klempíř Bohoušek Menzel. Rukojeti vyráběl mechanik Kubajz a v levé rukojeti jsou integrované ovladače blinkrů, světel a klaksonu.
Šalamounka H-D BIKES
Praha
Motorcycle Building
Stavíme a upravujeme motocykly dle vašich představ. Poskytujeme odborné rady a konzultace, návrhy a finální provedení stavby nebo úpravy motocyklu. Díly si sami obstaráváme, atypické a speciální součástky jsme schopni vyrobit. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z celé Evropy i ze zámoří.

Svěř nám sen o svém motocyklu a mi ho proměníme do skutečné podoby!
Chceš postavit motocykl?
Chceš upravit svůj stávající motocykl?
Chceš poradit s vhodností dopňků na motocyklu?
Hledáš výraz motocyklu, který by ti slušel?

Custom Chrome
S&S Cycle
WW Cycles
Zodiac
Motorcycle storehouse
Küryakyn
Screamin´Eagle
Vance Hines
Prohlédněte si realizace našich staveb motocyklů:
Sporty89    Rock'N'Roll72    F4U    SHDB-02    Smrtihlav
Bad Bull    Radio    Wojtocykl    Black Muscle    Orange Black FatBoy    Orange Chrom Sportster    Shark                      Dream Team